KS Santos Piwoda - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Start Pruchnik - MKS Kańczuga 3:1
  • Czarni Oleszyce (b) - Płomień Morawsko 3:1
  • Makovia Makowisko (b) - Pogoń - Sokół Lubaczów 1:5
  • Zorza Zarzecze - Granica Stubno 1:4
  • Fenix Leszno (b) - Sanoczanka Święte 2:1
  • Huragan Gniewczyna - MKS Radymno 1:1
  • Promyk Urzejowice (b) - Santos Piwoda 0:2
  • Motor Grochowce - Błękitni Grzęska 4:3
  •        

Najbliższe spotkanie

Orkan ZapałówSantos Piwoda
spotkanie pucharowe
Orkan Zapałów   Santos Piwoda
2016-07-03, 16:30:00

Eliminacje Pucharu Wójta! Stadion w Zapałowie

Statystyki drużyny

2015/2016

Huragan Gniewczyna (w) 0-3
Fenix Leszno (d) 2-1
Zorza Zarzecze (w) 1-2
Makovia Makowisko (d) 2-1
Czarni Oleszyce (w) 1-3
MKS Kańczuga (d) 1-1
Płomień Morawsko (w) 1-0
Pogoń-Sokół Lubaczów (d) 3-2
Granica Stubno (w) 1-1
Sanoczanka Święte (d) 3-3
MKS Radymno (w) 4-1
Start Pruchnik (w) 1-2
Błękitni Grzęska (d) 1-1
Motor Grochowce (w) 0-2
Promyk Urzejowice (d) 1-2
 
Huragan Gniewczyna (d) 1-1
Fenix Leszno (w) 1-0
Zorza Zarzecze (d) 3-0
Makovia Makowisko (w) 0-0
Czarni Oleszyce (d) 3-0
MKS Kańczuga (w) 0-1
Płomień Morawsko (d) 1-1
Pogoń-Sokół Lubaczów (w) 1-0
Granica Stubno (d) 0-2
Sanoczanka Święte (w) 0-3
MKS Radymno (d) 2-1
Start Pruchnik (d) 0-4
Błękitni Grzęska (w) 0-3
Motor Grochowce (d) 0-4
Promyk Urzejowice (w) 2-0

 

 

 

 

Informacja

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony KS Santos Piwoda. My jako właściciel strony nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo wyrażać swoją opinię ,nie zgadzając się z inną opinią, ale pamiętaj o zachowaniu poprawności języka polskiego oraz kultury w osobie oraz piśmie - szanujmy się wzajemnie!

Informuję, że wszystkie komentarze o treściach wulgarnych lub zmierzających w kierunku agresywnym będą usuwane.

Podpisano: admin;)

Strona istnieje od 11.10.2011r.

 

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Puchar Wójta 2016!

  • autor: Admin, 2016-06-20 14:14


W dniu 16.06.2016 r. na posiedzeniu Gminnej Rady Sportu omówiono i rozlosowano pary eliminacyjne do rozgrywek finałowych w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Wiązownica.

Turniej finałowy zostanie rozegrany w dniu 31 lipca na nowym stadionie sportowym w Cetuli.
 


Pary eliminacyjne:

1. LKS Ryszkowa Wola - KS Wiązownica  3.07.2016 r. godz. 16:00

2. Turniej piłkarski w Szówsku celem wyłonienia drużyny finałowej:

              KS Szówsko
0:4  LKS Manasterz
              KS Szówsko 1:3  LKS Mołodycz
              LKS Manasterz 1:0 LKS Mołodycz

  Mecz  2 X 25 min.     Mecze:  26.06. niedziela godz 16:00

Tabela końcowa:

1. LKS Manasterz 2  6  5:0
2. LKS Mołodycz    2  3  3:2
3. KS Szówsko      2  0  1:7


3. LKS Dąb Cetula jako gospodarz

4. LKS Orkan Zapałów - KS Santos Piwoda     3.07.2016 r. godz 16:30

 

źródło: wiazownica.com


Zwycięstwo na zakończenie sezonu!

  • autor: Admin, 2016-06-19 19:32

  Promyk - Santos 0:2 (0:0)

Gole:

bramka 0:1 Do.Skrzypek 88"

bramka 0:2 Da.Skrzypek 90"

Kartki:

ż K.Ziętek, M.Kłos, K.Stadnik - A Cieliczka

Składy

PROMYK: A.Konieczny - D.Bochnak, S.Ciupa (L.Bieniasz 73"), M.Kłos, A.Kondracki, M.Orzechowski, K.Stadnik, Ł.Szczepański (S.Mikuła 85"), M.Trzyna, J.Wąsacz, K.Ziętek

SANTOS: A.Tomas (P.Skrzypek 75") - J.Gotz, M.Iwański, L.Opic, A.Opic (K.Piliszko 70") - Do.Skrzypek, J.Harłacz (A.Cieliczka 45"), P.Siedlarz, Da.Skrzypek, R.Skrzypek - P.Pindak 

 

Sędzia                                                                                              Widzów         

  ?                                                                                                 


Wyniki XXX kolejki

  • autor: Admin, 2016-06-17 19:21

SOBOTA, 18.06:

 Promyk Urzejowice 0:2 Santos Piwoda  
Do.Skrzypek, Da.Skrzypek

 Motor Grochowce 4:3 Błękitni Grzęska 
3x K.Folwarski, Y.Svatyy - J.Domka, S.Solarz, W.Pieniążek

Makovia Makowisko 1:5 Pogoń Sokół Lubaczów 
A.Horuna - T.Ramian, R.Niemczak, J.Tworko, B.Maziarz, M.Grabiec

 Fenix Leszno 2:1 Sanoczanka Święte  
Ł.Głuszko, Ł.Bąk - K.Karbownik

 Start Pruchnik 3:1 MKS Kańczuga  
K.Mikłasz, M.Cząstka, S.Barszczak - M.Rusin

 Czarni Oleszyce 3:1 Płomień Morawsko  
2x T.Traczyk, T.Sałek - K.Pilch

 Zorza Zarzecze 1:4 Granica Stubno 
J.Gloc - 2x M.Błaszczyk, K.Żoch, M.Figiela

NIEDZIELA, 19.06:

Huragan Gniewczyna 1:1 MKS Radymno
Ł.Gurak - G.Olech


Porażka z viceliderem

  • autor: Admin, 2016-06-13 18:15

  Santos - Motor 0:4 (0:2)

Gole:

bramka 0:1 K.Folwarski 9"

bramka 0:2 R.Buksa 18"

bramka 0:3 R.Wach 65"

bramka 0:4 R.Buksa 80"

Kartki:

ż M.Iwański - K.Dejnak

Składy

SANTOS: A.Tomas - K.Piliszko, M.Iwański, L.Opic, A.Opic - Do.Skrzypek, J.Harłacz (A.Cieliczka 56"), J.Gotz (E.Półtorak 82"), Da.Skrzypek, R.Skrzypek - P.Pindak 

MOTOR: J.Wilczyński - A.Cichocki, D.Pałys, M.Kurylak, W.Wiątek, M.Jabłoński (H.Domin 72"), A.Furtyk, R.Wach (K.Dejnak 66"), R.Buksa, Y.Svatyy, K.Folwarski

 

Sędzia                                                                                              Widzów         

  Kasperski (Lubaczów)                                                                   ok.100


Zestawienie XXIX kolejki

  • autor: Admin, 2016-06-09 16:14

SOBOTA, 11.06:

 Pogoń Sokół Lubaczów 3:1 Zorza Zarzecze 
 2x J.Roman, J.Tworko - R.Rząsa

 MKS Radymno 0:2 Promyk Urzejowice 
2x A.Kondracki

 MKS Kańczuga 6:3 Czarni Oleszyce  
2x A.Krówczyk, A.Grzebyk, K.Sierżęga, J.Krupa, W.Buksak (s) - B.Antosz, R.Jabłoński, W.Buksak

 Błękitni Grzęska 2:7 Start Pruchnik 
M.Jędryka, W.Pieniążek - 2x W.Znamieńczyków, T.Gilarski, W.Świst, P.Kurecki, M.Cząstka, J.Barszczak

 Płomień Morawsko 2:0 Makovia Makowisko 
M.Pajda, K.Hulak

NIEDZIELA, 12.06:

 Santos Piwoda 0:4 Motor Grochowce  
2x R.Buksa, K.Folwarski, R.Wach

 Sanoczanka Święte 2:4 Huragan Gniewczyna 
A.Noga, P.Modny - 3x Ł.Gurak, P.Rachfał

 Granica Stubno 1:2  Fenix Leszno   
K.Żoch - M.Wojtowicz, Ł.Głuszko


Porażka w Grzęsce...

  • autor: Admin, 2016-06-05 13:24

 Błękitni - Santos 3:0 (3:0)

Gole:

bramka 1:0 M.Jędryka 9" (rzut karny)

bramka 2:0 P.Lasek 28" (rzut wolny)

bramka 3:0 S.Solarz 41"

Kartki:

ż M.Jędryka - J.Gotz

cz D.Wysocki (59")

Składy

BŁĘKITNI: K.Osmyk - M.Zając, P.Lasek, M.Jędryka, K.Maj, A.Kojder (A.Lewandowski 78"), A.Krupa, K.Harpula (D.Jamróg 68"), J.Kyciński (B.Głąb 84"), J.Domka, S.Solarz (W.Pieniązek 70")

SANTOS: A.Tomas - K.Piliszko, L.Opic, J.Gotz, A.Opic (R.Porczak 45") - D.Wysocki, Do.Skrzypek, Da.Skrzypek, A.Cieliczka, P.Pindak - R.Skrzypek (J.Feldman 68")

 

Sędzia                                                                                              Widzów